Hakkımızda

 

Son yıllarda gündemde olan arabuluculuk mesleğinin ilk günden beri uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Arabuluculuk müessesesinin kurumsallaşarak arabuluculuk mesleğinin hakkıyla tarafsız bir şekilde yerine getirilmesi için merkezimiz bünyesinde gerekli  her tür fiziki koşul sağlanmaktadır.

Yuvarlak masada sorunlarını çözmek için gelen taraflara empati yapabilen, bilgisiyle, uzmanlığıyla ve iletişim teknikleriyle kendini devamlı güncelleyen arabulucularımız ile çözüme bir adım daha yakın olmanız ve hukuki sonuçlar elde etmeniz için, buradayız.

Çözüm Ortakları

Av. Arb. Hilal TOLON

2009 Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur. 2011 yılından beri Ankara Barosu’na kayıtlı avukatlık yapmaktadır. 2016 yılı itibariyle arabulucu ve uzlaştırmacı olarak Adalet Bakanlığı’na bağlı görev almaktadır. Ticaret hukuku, tüketici hukuku, iş hukuku ve spor hukuku uzmanlık alanlarında çalışmaktadır. 2020 yılında Model Arabuluculuk Merkezi’ni kurmuştur.

Psikolog Deniz CEBEKAN

Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Parmak İzleri Anaokulu ve Çocuk Kulübü’nü kurmuş ve uzun yıllar kurucu – psikolog olarak çağdaş, özgüvenli, kendiyle çevresiyle barışık, sorumluluk sahibi çocuklar yetişmesine katkı sağlamıştır. Özel kuruluşlarda Personel ve İletişim, İş – Aile yaşamı Etkileşimi, Stres ve Etkilerini azaltma, Zamanı Yönetme vb. konularda eğitim ve seminerler vermiştir. Şirketlere özel, Personel Beklenti ve Personel Verimini Arttırma – Değerlendirme konularında kurumsal danışmanlık vermiştir.

Aile Mahkemelerinde kayyum olarak görev yapmış olup, Türk Patent Enstütüsünde oyuncakların güvenirliği ve TSE belgelendirmesi üst komisyonunda görev yapmıştır.

Halen kendine ait ofisinde bireysel danışma, Çift ve Aile Danışmanı, Cinsel terapi gibi psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Diğer
Toplantı Odası Kiralama
Faaliyetlerimiz